Telehandler JCB 540-140 Nr. 209
| Engine power | 55 Kw 2200 rpm |
| Maximum lift capacity | 4000 kg |
| Maximum fork height | 13.8 m |
| Length | 6.25 m |
| Width | 2.35 m |
| Height | 2.59 m |
| Weight | 11.090 kg |
| Fabrication Year | 2019 |
| Working Hours | 4768 |
| Available in stock | Yes |
| Engine power | 55 Kw 2200 rpm |
| Maximum lift capacity | 4000 kg |
| Maximum fork height | 13.8 m |
| Length | 6.25 m |
| Width | 2.35 m |
| Height | 2.59 m |
| Weight | 11.090 kg |
| Fabrication Year | 2019 |
| Working Hours | 4768 |
| Available in stock | Yes |
The Haulotte H 16 TPX telescopic boom is a new equipment from 2021. Available in stock. Good price! Power source 42.4 CP - 31.2 kW Year of fabrication 2021 Working height 15.4 m Pl...
DetaliiFor sell used diesel telescopic boom Haulotte 16 TPX for a good price, verified in service. Power source 31.2 Kw - 42.4 Hp Year of fabrication 2005 Working hours 6285 Working heigh...
DetaliiFor sell used electrical scissor lift Haulotte Compact 8 for a good price, verified in service. Available. Great Price! Electric Drive 24 V - 225 Ah Year of Fabrication 2007 Operat...
Detalii