Telehandler JCB 540-140 Nr. 210
| Engine power | 55 Kw 2200 rpm |
| Maximum lift capacity | 4000 kg |
| Maximum fork height | 13.8 m |
| Length | 6.25 m |
| Width | 2.35 m |
| Height | 2.59 m |
| Weight | 11.090 kg |
| Fabrication Year | 2019 |
| Working Hours | 5158 |
| Available in stock | Yes |
| Engine power | 55 Kw 2200 rpm |
| Maximum lift capacity | 4000 kg |
| Maximum fork height | 13.8 m |
| Length | 6.25 m |
| Width | 2.35 m |
| Height | 2.59 m |
| Weight | 11.090 kg |
| Fabrication Year | 2019 |
| Working Hours | 5158 |
| Available in stock | Yes |
The Haulotte H 23 RTJ PRO telescopic boom is a new equipment from 2021. Available in stock. Good price! Power source 48.9 CP - 36.5 kW Year of fabrication 2021 Working height 22.5 ...
DetaliiElectric Drive 24 V Ptoduction year 2023 Operating Hours New equipment Working height 5.8 m Platform height 3.8 m Platform size 0.76 x 0.92 m Platform length 1.65 m Platform width ...
DetaliiThe Haulotte H 43 RTJ PRO telescopic boom is a new equipment from 2021. Available in stock. Good price! Power source 74 CP - 55 kW Year of fabrication 2021 Working height 42.2 m Pl...
Detalii