Telehandler JCB 540-140 Nr. 212
| Engine power | 55 Kw 2200 rpm |
| Maximum lift capacity | 4000 kg |
| Maximum fork height | 13.8 m |
| Length | 6.25 m |
| Width | 2.35 m |
| Height | 2.59 m |
| Weight | 11.090 kg |
| Fabrication Year | 2017 |
| Working Hours | 3765 |
| Available in stock | Yes |
| Engine power | 55 Kw 2200 rpm |
| Maximum lift capacity | 4000 kg |
| Maximum fork height | 13.8 m |
| Length | 6.25 m |
| Width | 2.35 m |
| Height | 2.59 m |
| Weight | 11.090 kg |
| Fabrication Year | 2017 |
| Working Hours | 3765 |
| Available in stock | Yes |
Electric Drive 48 V Production year 2021 Operating Hours New equipment Working height 12.06 m Platform height 10.06 m Platform extension 1.20 m Platform length 2.64 m Platform widt...
DetaliiThe Haulotte HA32 RTJ PRO diesel articulating boom lift is a new equipment from 2021. Available in stock. Good price! Power source 55.5 kW - 75.4 hp Production year 2021 Working he...
DetaliiFor sell used electrical scissor lift Haulotte Compact 8 for a good price, verified in service. Available. Great Price! Electric Drive 24 V - 225 Ah Year of Fabrication 2007 Operat...
Detalii